Eğitim, Genel

Eğitimli Köpek Sahibi Olmak İsteyenlere Özel Bobi Koleji

 Bobi Koleji eğitimli köpek sahibi olmak isteyen hayvan severler için çalışıyor. Köpek cinslerine uygun köpek eğitimi vererek sahiplenilen köpeklerin yeni evlerine alışmaları sağlanıyor. Eğitimler Halil Alper Dinçer öncülüğünde köpeklerin eğitimi konusunda deneyimli ekip tarafından veriliyor.

 Köpekler İçin Hangi Eğitimler Veriliyor?

 Bobi Koleji İzmir köpek eğitimi arayanlar tarafından tercih ediliyor. Kolej tarafından verilen eğitimin en önemli özelliği online şekilde verilmesi oluyor. Eğitim için gerekli kurallar köpek sahiplerine iletildikten sonra seans uygulaması yapılıyor. Böylelikle köpeklerin cinslerine uygun eğitimleri almaları sağlanıyor. Bu eğitimler arasında davranış, tuvalet, itaat ve uyum eğitimleri bulunuyor.

 Hangi Köpeklere Online Eğitim Veriliyor?

 Halil Alper Dinçer önderliğindeki ekip uzaktan köpek eğitimi hizmetini farklı köpek ırkları için sunuyor. Bu ırklar arasında Border Collie, Bull Terrier, Amerikan Buldog, Rottweiler, Beagle, Toy Poodle, Akita, Yorkshire Terrier ve Alman çoban köpeği gibi ırklar bulunuyor. Bu ırklar ve diğer köpek ırklarının yetişkin veya yavru olmasına bakılmaksızın eğitim veriliyor.

 Bobi Koleji Eğitim Fiyatları Nasıl Oluyor?

 Bobi Koleji köpek eğitim fiyatları eğitimin verileceği köpeğin cinsi ve eğitim türüne göre belirleniyor. Eğitimin belirlenmesi kişilerin dostları hakkındaki bilgileri ekibe iletmesiyle mümkün oluyor. Doğru eğitimin belirlenmesi ve gerekli eğitim ücretinin verilen hesaba yatırılması sonrasından köpekler için gerekli olan eğitimler verilmeye başlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Tiktok takipçi satın al instagram beğeni hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri