Eğitim, Genel

Dil Eğitimi İçin Tercih Edilen Adres OYDEM

 Dil okulları arasında bulunan OYDEM yabancı dil eğitimi almak isteyenler için hizmet veriyor. İzmir’de kurulmuş olan okul 20 yıldır İngilizce kursu arayanlara hitap ediyor. Okul başarılı eğitmenleri, yabancı dil öğretmeye yönelik ders programları ve donanımlı sınıfları ile uzun yıllardır kurs arayan kişiler tarafından tercih ediliyor. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet sunan okul Avrupa Kalite Ödülü’nü de elinde barındırıyor.

 OYDEM Hangi Kurslardan Oluşuyor?

 OYDEM İngilizce kursu İzmir ve çevresinde yaşayan kişiler tarafından tercih ediliyor. Kurs sonunda öğrenciler İngilizce’yi konuşabilir hale geliyorlar. Ancak dil okulunun bireyler için sunduğu kurslar İngilizce ile sınırlı kalmıyor. Ayrıca okul şu kursları için hizmet veriyor;

 *Almanca kursu

 *Rusça kursu

 *İspanyolca kursu

 *İş İngilizcesi kursu

 *Hazırlık atlama kursu

 *Kids yabancı dil kursu

 Bunların dışında OYDEM yabancı dil sınavlarına hazırlık için eğitim veriyor. Böylelikle adayların sınavlarda başarılı olabilecekleri dil bilgisine sahip olmalarını sağlıyor. Kurs verdikleri sınavlar arasında ise YDS, IELTS ve TOEFL isimli kurslar bulunuyor.

 OYDEM Online Kurs Veriyor Mu?

 20 yıldır insanların yabancı dil konuşması için çalışan OYDEM online kurs imkanı da sunuyor. Online eğitim almak isteyen kişiler canlı derslere katılarak dil becerilerini geliştiriyorlar. Ayrıca online eğitimler 20 saatlik bölümler şeklinde veriliyor ve bu bölümü bitirenler üst seviyeye geçerek yabancı dili iyice öğreniyorlar. Online kurs ayrıca başarılı eğitmenler tarafından birebir olarak veriliyor. Online İngilizce kursu fiyatları ise OYDEM’e ait 02324634351, 02323688516 ve 0533 168 93 09 numaralarından öğrenilebiliyor.

 OYDEM Sınıfları Nasıl?

 İngilizce, İspanyolca, Rusça ve Almanca kursu İzmir arayışında olanlar OYDEM dil okulunu tercih etmenin farkını yaşıyorlar. Dil okulunda eğitimler maksimum 12 kişilik sınıflarda veriliyor. Böylelikle eğitmenler tüm öğrencilerle birebir ilgilenerek yabancı dillerin en iyi şekilde öğrenilmesini sağlıyor. Kursun belirli dönemlerinde yapılan yazılı ve sözlü sınavlarla da öğrencilerin öğrenme seviyesini tespit ederek başarı oranına göre seviye atlamasını sağlıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram takipçi satın al Tiktok takipçi satın al instagram beğeni hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri